OVERWINNINGEN 2022

1. 02-01-2022 VTT de Anseremme: Julie Debock

2. 15-01-2022 VTT de Preux-a-Bois: Julie Debock

3. 23-01-2022 VTT de Hornaing: Julie Debock

4. 29-01-2022 Meeting piste (Pointsrace/Omnium): Laura Puype

5. 29-01-2022 Meeting piste (Scratch): Laura Puype

6. 12-02-2022 VTT de Stambeuges: Julie Debock

7. 13-02-2022 VTT d'Orchies: Julie Debock

8. 13-02-2022 Classement de VTT Ufolep: Julie Debock

9. 20-02-2022 VTT à Solesmes: Julie Debock

10. 20-02-2022 Classement de VTT Challenge: Julie Debock

11. 06-03-2022 ECW Tongrinnes: Julie Debock

12. 12-03-2022 Beaulencourt (FRA): Julie Debock

13. 13-03-2022 BK Crossduathlon Retie: Margot Vanpachtenbeke

14. 27-03-2022 ECW Cras Avernas: Julie Debock

15. 23-04-2022 PK iTT Limburg Elite: Sophie Brouckaert

16. 23-04-2022 PK iTT Limburg Juniores: Kato Willemoons

17. 08-05-2022 WCS Trofee Maarten Wynants - Houthalen/Helchteren: Ploegenklassement

18. 22-05-2022 Vermarc Cycling Project 2-Daagse: Margot Vanpachtenbeke (Rushesklassement)

19. 22-05-2022 Vermarc Cycling Project 2-Daagse: Sophie Brouckaert (Bergkklassement)

20. 29-05-2022 LWU Langemark: Charlotte Pennynck

21. 10-07-2022 Eindklassement Women Cycling Series: Margot Vanpachtenbeke

22. 10-07-2022 Puntenklassement Women Cycling Series: Margot Vanpachtenbeke

23. 10-07-2022 Oost-Vlaams kampioenschap U19: Laura Puype

24. 21-07-2022 ECW Seneffe: Julie Debock

25. 31-07-2022 FUN-wedstrijd: Tatiana Triest

26. 07-08-2022 LWU Zedelgem: Marie Vandecasteele

27. 20-08-2022 EDH Clermont: Carmen Vermincksel

28. 25-08-2022 ECW Jauche: Julie Debock

29. 27-08-2022 Provinciaal kampioenschap West-Vlaanderen Dames Jeugd: Estée Fierens

TWEEDE PLAATSEN

1. 16-01-2022 VTT de Bourlon: Julie Debock

2. 22-01-2022 VTT de Verlinghem: Julie Debock

3. 29-01-2022 VTT de Provin: Julie Debock

4. 30-01-2022 VTT de Lille: Julie Debock

5. 06-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Madison): Laura Puype

6. 27-02-2022 ECW Lens Saint Rémy: Julie Debock

7. 13-04-2022 PK iTT U19 - WVL: Estée Fierens

8. 30-04-2022 LWU Staden: Mieke Leeman 

9. 01-05-2022 Sinaai (BK Studenten): Ruth Decuypere

10. 07-05-2022 MtD Ladies Cycling Circuit - Amersfoort: Margot Vanpachtenbeke

11. 08-05-2022 GF Espace/Etalle: Mieke Leeman

12. 29-05-2022 LWU Langemark: Kiari Moens

13. 11-06-2022 Zedelgem U19: Laura Puype

14. 17-06-2022 Geluwe: Margot Vanpachtenbeke

15. 18-06-2022 ECW Meux: Julie Debock

16. 21-07-2022 West-Vlaams kampioenschap LWU: Jasmira Nobus

17. 24-07-2022 EDH Ghlin: Carmen Vermincksel

18. 30-07-2022 LWU Bellem: Celestine Leenknegt

19. 06-08-2022 Funkoers Oetingen: Tatiana Triest

20. 14-08-2022 LWU Oost-Vlaams Kampioenschap: Charlotte Pennynck

21. 15-08-2022 OVWF Ardooie: Deborah Ghyselen

22. 28-08-2022 Algemeen klassement MtD Ladies Cycling Circuit 3-Daagse: Margot Vanpachtenbeke

23. 28-08-2022 3e rit MtD Ladies Cycling Circuit 3-Daagse: Margot Vanpachtenbeke

24. 28-08-2022 Puntenklassement MtD Ladies Cycling Circuit 3-Daagse: Sophie Brouckaert

DERDE PLAATSEN

1. 08-01-2022 Meeting piste (Sprint): Laura Puype

2. 13-03-2022 BK Crossduathlon Retie: Lisa Isabaert

3. 02-04-2022 LWU Bellem: Yara Snauwaert

4. 16-04-2022 Burst/Erpe-Mere: Margot Vanpachtenbeke

5. 21-05-2022 GF Schleck: Mieke Leeman

6. 21-05-2022 LWU Knesselare: Yara Snauwaert

7. 26-05-2022 WCS Kersenronde Mierlo: Margot Vanpachtenbeke

8. 25-06-2022 LWU Zevergem: Jasmira Nobus

9. 26-06-2022 Belgisch kampioenschap CLUBS: Margot Vanpachtenbeke

10. 03-07-2022 LWU Assenede: Lauren Devos 

11. 30-07-2022 LWU Bellem: Morgane Baute

12. 31-07-2022 LWU Sibnt-Maria-Latem: Lauren Devos

13. 31-07-2022 EDH Vaudignies: Carmen Vermincksel

14. 12-08-2022 OVWF Belgisch Kampioenschap: Jasmira Nobus

15. 14-08-2022 LWU Oost-Vlaams Kampioenschap: Nicky Apers

16. 21-08-2022 LWU Moorslede: Celestine Leenknegt

17. 21-08-2022 Landen U19: Laura Puype

18. 26-08-2022 1e rit MtD Ladies Cycling Circuit 3-Daagse: Margot Vanpachtenbeke

19. 03-09-2022 West-Vlaams kampioenschap Hulste: Margot Vanpachtenbeke

20. 10-09-2022 LWU Poeke: Nicky Apers

21. 18-09-2022 LWU Westrozebeke: Lisa Isebaert

VIERDE PLAATSEN

1. 08-01-2022 Meeting piste ( Sprint): Yara Snauwaert

2. 19-03-2022 Ooike: Laura Puype

3. 21-05-2022 Vermarc Cycling Project 2-Daagse (Nieuwrode): Margot Vanpachtenbeke

4. 02-07-2022 Ronde Van Twente: Margot Vanpachtenbeke

5. 09-07-2022 Omloop der Zevenheuvelen: Margot Vanpachtenbeke

6. 17-07-2022 GP Zottegem-Strijpen: Margot Vanpachtenbeke

7. 09-08-2022 Brugge-Dudzele: Margot Vanpachtenbeke

8. 27-08-2022 2e rit MtD Ladies Cycling Circuit 3-Daagse: Margot Vanpachtenbeke

9. 04-09-2022 LWU Moerzeke: Cynthia Beyne

VIJFDE PLAATSEN

1. 06-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Elimination): Yara Snauwaert

2. 06-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Pointsrace/Omnium): Yara Snauwaert

3. 13-04-2022 PK iTT Elite - WVL: Mieke Leeman

4. 27-04-2022 Herne: Margot Vanpachtenbeke 

5. 08-05-2022 WCS Trofee Maarten Wynants - Houthalen/Helchteren: Ruth Decuypere

6. 29-05-2022 LWU Langemark: Lauren Devos

7. 05-06-2022 MtD Ladies Cycling Circuit - Spaarnwoude: Margot Vanpachtenbeke

8. 25-05-2022 Zomergem U19: Laura Puype

9. 09-07-2022 LWU Aalter-Brug: Lauren Devos

10. 10-07-2022 LWU Kruiseke: Charlotte Pennynck

11. 17-07-2022 LWU Ruiselede: Emke De Keyser

12. 21-07-2022 LWU Spiere-Helkijn: Jasmira Nobus

13. 24-07-2022 LWU Sleidinge: Yara Snauwaert

14. 13-08-2022 LWU Westrozebeke: Kiari Moens

15. 04-09-2022 LWU Moerzeke: Carmen Vermincksel

16. 04-09-2022 iTT Waregem: Mieke Leeman

17. 10-09-2022 LWU Poeke: Mieke Leeman

ZESDE PLAATSEN

1. 29-01-2022 Meeting piste (Pointsrace/Omnium): Yara Snauwaert

2. 29-01-2022 Meeting piste (Scratch): Yara Snauwaert

3. 06-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Scratch): Yara Snauwaert

4. 06-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Pointsrace): Yara Snauwaert

5. 27-03-2022 WCS Wim Hendriks Trofee: Margot Vanpachtenbeke 

6. 28-05-2022 LWU Kortemark: Celestine Leenknegt

7. 26-05-2022 WCS Kersenronde Mierlo: Ruth Decuypere

8. 11-06-2022 Dwars Door Het Hageland - UCI 1.1: Margot Vanpachtenbeke

9. 02-07-2022 LWU Moerzeke: Lauren Devos

10. 10-07-2022 LWU Kruiseke: Celestine Leenknegt

11. 16-07-2022 LWU Appels: Nicky Apers

12. 21-08-2022 LWU Moorsleden: Nicky Apers

13. 10-09-2022 LWU Poeke: Jasmira Nobus

ZEVENDE PLAATSEN

1. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Scratch): Laura Puype

2. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Pointsrace/Omnium): Laura Puype

3. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Elimination): Laura Puype

4. 26-03-2022 MtD Ladies Cycling Circuit Rotterdam: Margot Vanpachtenbeke 

5. 26-03-2022 LWU Moen: Charlotte Pennynck

6. 02-04-2022 LWU Bellem: Jasmira Nobus

7. 17-04-2022 Denderhoutem: Sophie Brouckaert

8. 08-05-2022 LWU Sint-Maria-Aalter: Jasmira Nobus

9. 15-05-2022 LWU Ruddervoorde: Celestine Leenknegt

10. 06-06-2022 LWU Ertvelde: Jasmira Nobus

11. 19-06-2022 LWU Schelderode: Lauren Devos

12. 26-06-2022 Belgisch kampioenschap CLUBS: Sophie Brouckaert

13. 02-07-2022 LWU Moerzeke: Nicky Apers

14. 09-07-2022 LWU Aalter-Brug: Jasmira Nobus

15. 10-07-2022 LWU Kruiseke: Lauren Devos

16. 24-07-2022 LWU Sleidinge: Lauren Devos

17. 30-07-2022 LWU Bellem: Charlotte Pennynck

18. 27-08-2022 iTT MtD Ladies Cycling Circuit 3-Daagse: Margot Vanpachtenbeke

19. 04-09-2022 iTT Waregem: Sophie Brouckaert

20. 04-09-2022 iTT Waregem U19: Estée Fierens

21. 10-09-2022 LWU Poeke: Anse Debaere

ACHTSTE PLAATSEN

1. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Pointsrace/Omnium): Yara Snauwaert

2. 13-04-2022 PK iTT Elite - WVL: Hannah Mahieu

3. 16-04-2022 LWU Dikkele: Charlotte Pennynck

4. 23-04-2022 LWU Merendree: Jasmira Nobus

5. 23-04-2022 iTT Poperinge: Mieke Leeman

6. 08-05-2022 WCS Trofee Maarten Wynants - Houthalen/Helchteren: Sophie Brouckaert

7. 08-05-2022 LWU Sint-Maria-Aalter: Celestine Leenknegt

8. 15-05-2022 LWU Ruddervoorde: Lauren Devos

9. 21-05-2022 GF Schleck: Celestine Leenknegt

10. 22-05-2022 Vermarc Cycling Project 2-Daagse (Bierbeek): Margot Vanpachtenbeke

11. 28-05-2022 LWU Kortemark: Lauren Devos

12. 06-06-2022 LWU Ertvelde: Lauren Devos

13. 06-06-2022 GP Mazda Schellekens UCI 1.2 - Borsbeek: Margot Vanpachtenbeke

14. 12-06-2022 LWU Nazareth BK: Charlotte Pennynck

15. 19-06-2022 LWU Schelderode: Charlotte Pennynck

16. 23-06-2022 Belgisch kampioenschap iTT Clubs: Sophie Brouckaert

17. 17-07-2022 LWU Ruiselede: Lauren Devos

18. 21-07-2022 LWU Spiere-Helkijn: Charlotte Pennynck

19. 24-07-2022 LWU Sleidinge: Jasmira Nobus

20. 07-08-2022 LWU Zedelgem: Morgane Baute

21. 10-09-2022 LWU Poeke: Emke De Keyser

NEGENDE PLAATSEN

1. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Scratch): Yara Snauwaert

2. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Elimination): Yara Snauwaert

3. 26-03-2022 MtD Ladies Cycling Circuit Rotterdam: Ruth Decuypere

4. 07-04-2022 PK iTT Elite - OVL: Yara Snauwaert

5. 01-05-2022 Sinaai: Ruth Decuypere

6. 15-05-2022 LWU Ruddervoorde: Charlotte Pennynck

7. 12-06-2022 LWU Nazareth BK: Deborah Ghyselen

TIENDE PLAATSEN

1. 26-03-2022 MtD Ladies Cycling Circuit Rotterdam: Marie Vandecasteele

2. 17-04-2022 Denderhoutem: Margot Vanpachtenbeke

3. 23-04-2022 Gullegem: Laura Puype

4. 30-04-2022 LWU Staden: Charlotte Pennynck

5. 28-05-2022 LWU Kortemark: Kiari Moens

6. 04-06-2022 LWU Ettelgem: Lauren Devos

7. 06-06-2022 De Pinte: Laura Puype

8. 12-06-2022 LWU Nazareth BK: Jasmira Nobus

9. 16-07-2022 LWU Appels: Lauren Devos

10. 21-07-2022 LWU Spiere-Helkijn: Nicky Apers

11. 23-07-2022 MtD Ladies Cycling Circuit Krimpen: Margot Vanpachtenbeke

12. 30-07-2022 LWU Bellem: Jasmira Nobus