OVERWINNINGEN 2022

1. 02-01-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Sprint): Arthur Senrame

2. 22-01-2022 BvB Meeting piste (Scratch): Arthur Senrame

3. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Scratch): Arthur Senrame

4. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Madison): Arthur Senrame

5. 06-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Omnium): Arthur Senrame

6. 15-04-2022 Internationale Pistemeeting Belgie - Madison U23: Arthur Senrame

7. 28-05-2022 LWU Kortemark: Maxim Vierstraete (Juniores)

8. 12-06-2022 EDH Ghlin: Svenerick Haenebalcke

9. 26-06-2022 EDH Maurage: Mauro Verleyen

10. 07-08-2022 EDH Vlaams Kampioenschap: Mauro Verleyen

TWEEDE PLAATSEN

1. 29-01-2022 Meeting piste (1000m): Arthur Senrame

2. 29-01-2022 Meeting piste (4000m): Arthur Senrame

3. 16-04-2022 EDH Blaton: Kjell Power

4. 17-04-2022 EDH Ghlin: Yoni Ryckaert

5. 30-04-2022 LWU Staden: Kjell Power

6. 16-07-2022 LWU Appels: Mathieu Vansteenkiste

7. 07-08-2022 EDH Thieusies: Mauro Verleyen

8. 07-08-2022 LWU Zedelgem: Maxim Vierstraete (Juniores)

DERDE PLAATSEN

1. 22-01-2022 BvB Meeting piste (Temporace): Arthur Senrame

2. 26-02-2022 EDH Callenelle: Mauro Verleyen

3. 20-03-2022 EDH Blaton: Svenerick Haenebalcke

4. 17-04-2022 EDH Ghlin: Svenerick Haenebalcke

5. 04-06-2022 LWU Ettelgem: Maxim Vierstraete (Juniores)

6. 12-06-2022 EDH Ghlin: Tiebe Deweerdt

7. 17-07-2022 LWU Ruiselede: Maxim Vierstraete (Juniores)

VIERDE PLAATSEN

1. 22-01-2022 BvB Meeting piste (Pointsrace/Omnium): Arthur Senrame

2. 26-03-2022 EDH Callenelle: Svenerick Haenebalcke 

3. 17-04-2022 ECW Couvin: Thomas Dewulf

4. 04-06-2022 EDH Louvignies: Svenerick Haenebalcke

5. 12-06-2022 EDH Ghlin: Brent De Geeter

6. 18-06-2022 12U Zolder: Svenerick Haenebalcke & Yoni Ryckaert

7. 24-07-2022 EDH Ghlin: Brent De Geeter

8. 13-08-2022 LWU Westrozebeke: Mathieu Vansteenkiste

9. 14-08-2022 LWU Oost-Vlaams Kampioenschap: Ruben Dejaeghere

10. 14-08-2022 EDH Brugelette: Mauro Verleyen

11. 15-08-2022 EDH Doornik: Mauro Verleyen

VIJFDE PLAATSEN

1. 12-03-2022 EDH Ormeignies: Kjell Power

2. 19-03-2022 EDH Seneffe: Mauro Verleyen

3. 20-03-2022 EDH Blaton: Mauro Verleyen

4. 10-04-2022 1.13A PK WVL - Waregem: Kevin Demeestere

5. 16-04-2022 TMZ Hoedenskenkerke: Teli Jalloh

6. 15-05-2022 LWU Ruddervoorde: Ruben De Jaeghere

7. 02-07-2022 LWU Moerzeke: Mathieu Vansteenkiste

ZESDE PLAATSEN

1. 05-03-2022 WAOD Bazel: Kjell Power

2. 19-03-2022 EDH Seneffe: Svenerick Haenebalcke

3. 20-03-2022 EDH Blaton: Enzo Marescaux

4. 01-05-2022 La Cantonale (FRA):Lucas Dewachter

5. 05-06-2022 Lauwe: Brent Sandrie

6. 09-07-2022 LWU Aalter-Brug: Mathieu Vansteenkiste

ZEVENDE PLAATSEN

1. 06-03-2022 1.12B Lierde: Kevin Demeestere

2. 20-03-2022 EDH Blaton: Matteo Vereecke

3. 07-04-2022 PK iTT Elite - OVL: Brent De Geeter

4. 10-04-2022 1.13A PK OVL - Merelbeke: Arthur Senrame

5. 16-04-2022 iTT Almaarde: Brent De Geeter

6. 19-06-2022 iTT Zolder: Brent De Geeter

7. 30-07-2022 LWU Bellem: Ruben De Jaeghere

8. 31-07-2022 EDH Vaudignies: Svenerick Haenebalcke

9. 07-08-2022 EDH Thieusies: Svenerick Haenebalcke

ACHTSTE PLAATSEN

1. 20-03-2022 1.12B Zoutleeuw: Lucas Dewachter

2. 30-04-2022 LWU Staden: Mathieu Vansteenkiste

3. 01-05-2022 La Cantonale (FRA): Kevin Demeestere

4. 26-06-2022 Hamel (FRA): Enzo Marescaux

5. 10-07-2022 LWU Kruiseke: Mathieu Vansteenkiste

6. 13-08-2022 EDH Belgisch Kampioenschap: Svenerick Haenebalcke

7. 15-08-2022 Kruishoutem: Robbe Desimpelaere

NEGENDE PLAATSEN

1. 27-02-2022 1.12B Oud-Heverlee: Kevin Demeestere

2. 25-06-2022 LWU Zevergem: Ruben De Jaeghere

3. 02-07-2022 LWU Moerzeke: Davy Rasschaert

4. 10-07-2022 LWU Kruiseke: Enzo Marescaux

5. 21-07-2022 LWU Spiere-Helkijn: Xander Catteeuw

TIENDE PLAATSEN

1. 10-05-2022 iTT Panheel: Brent De Geeter

2. 15-05-2022 LWU Ruddervoorde: Matteo Vereecke

3. 03-07-2022 LWU Assenede: Ruben De Jaeghere

4. 23-07-2022 1.12B Lichtervelde: Arthur Senrame