OVERWINNINGEN 2022

1. 02-01-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Sprint): Arthur Senrame

2. 22-01-2022 BvB Meeting piste (Scratch): Arthur Senrame

3. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Scratch): Arthur Senrame

4. 05-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Madison): Arthur Senrame

5. 06-02-2022 Belgisch Kampioenschap piste (Omnium): Arthur Senrame

6. 15-04-2022 Internationale Pistemeeting Belgie - Madison U23: Arthur Senrame

TWEEDE PLAATSEN

1. 29-01-2022 Meeting piste (1000m): Arthur Senrame

2. 29-01-2022 Meeting piste (4000m): Arthur Senrame

3. 16-04-2022 EDH Blaton: Kjell Power

4. 17-04-2022 EDH Ghlin: Yoni Ryckaert

5. 30-04-2022 LWU Staden: Kjell Power

DERDE PLAATSEN

1. 22-01-2022 BvB Meeting piste (Temporace): Arthur Senrame

2. 26-02-2022 EDH Callenelle: Mauro Verleyen

3. 20-03-2022 EDH Blaton: Svenerick Haenebalcke

4. 17-04-2022 EDH Ghlin: Svenerick Haenebalcke

VIERDE PLAATSEN

1. 22-01-2022 BvB Meeting piste (Pointsrace/Omnium): Arthur Senrame

2. 26-03-2022 EDH Callenelle: Svenerick Haenebalcke 

3. 17-04-2022 ECW Couvin: Thomas Dewulf

VIJFDE PLAATSEN

1. 12-03-2022 EDH Ormeignies: Kjell Power

2. 19-03-2022 EDH Seneffe: Mauro Verleyen

3. 20-03-2022 EDH Blaton: Mauro Verleyen

4. 10-04-2022 1.13A PK WVL - Waregem: Kevin Demeestere

5. 16-04-2022 TMZ Hoedenskenkerke: Teli Jalloh

6. 15-05-2022 LWU Ruddervoorde: Ruben De Jaeghere

ZESDE PLAATSEN

1. 05-03-2022 WAOD Bazel: Kjell Power

2. 19-03-2022 EDH Seneffe: Svenerick Haenebalcke

3. 20-03-2022 EDH Blaton: Enzo Marescaux

4. 01-05-2022 La Cantonale (FRA):Lucas Dewachter

ZEVENDE PLAATSEN

1. 06-03-2022 1.12B Lierde: Kevin Demeestere

2. 20-03-2022 EDH Blaton: Matteo Vereecke

3. 07-04-2022 PK iTT Elite - OVL: Brent De Geeter

4. 10-04-2022 1.13A PK OVL - Merelbeke: Arthur Senrame

5. 16-04-2022 iTT Almaarde: Brent De Geeter

ACHTSTE PLAATSEN

1. 20-03-2022 1.12B Zoutleeuw: Lucas Dewachter

2. 30-04-2022 LWU Staden

3. 01-05-2022 La Cantonale (FRA): Kevin Demeestere

NEGENDE PLAATSEN

1. 27-02-2022 1.12B Oud-Heverlee: Kevin Demeestere

TIENDE PLAATSEN

1. 10-05-2022 iTT Panheel: Brent De Geeter

2. 15-05-2022 LWU Ruddervoorde: Matteo Vereecke